Jsme tu pro
každého


Najdete nás v Olomouci na adrese Myslbekova 9.


Co umíme a kdo jsme?Luneta finance s.r.o. založil v r. 2012 Ing. Jiří Krček po delší době podnikání jakožto finanční makléř působící ve svých počátcích jako privátní poradce v bance a později již jako osoba samostatně výdělečně činná se zaměřením na financování nemovitostí. Za více jak 20 let strávených v tomto oboru nasbíral nespočet cenných zkušeností, které jej posunuly dál a spolu s jeho vědomostmi a ochotou pomáhat svým klientům jsou jeho nespornou devizou.

Společnost Luneta finance s.r.o. vznikla proto, že jsem chtěl budovat svou značku a své dobré jméno. Společnost se zabývá  kompletním finančním poradenstvím se zaměřením na úvěrování. Jedna z věcí, které říkám i klientům je, že i má kancelář je v přízemí s výlohou, skrz kterou je vidět dovnitř i ven. Tak, jako má kancelář, je i mé podnikání průhledné a čisté.
jiri_appl_9271

ING. JIŘÍ KRČEK

Dříve známý jako APPL, po 21 letech se vracím ke svému rodnému jménu :)

Realitní makléř, hypoteční specialista, jednatel

+420 777 585 700
krcek489@seznam.cz


V oblasti financí a nemovitostí se pohybuji již přes 20 let. Od počátku jako zaměstnanec banky. A od roku 1997 jsem současně i podnikal a od roku 2007 již jen jako osoba samostatně výdělečně činná se zaměřením na financování nemovitostí, tedy “úvěrář”. Získal jsem více zkušeností z venčí a zjistil, jak funguje trh hypoték pro soukromé osoby a rodinné finance, tak i pro firemní klientelu.

Potřebuji být nezávislý a mít přístup do metodiky všech bankovních ústavů, abych mohl nabídnout “full servis” tedy plný servis. Baví mě hledání kombinací tak, aby byl výsledek perfektní. A to je pohlazení a poděkování, že to takto jde, i když proces není jednoduchý.

Současně jsem si rozšířil své možnosti o další živnostenské oprávnění v roce 2012 a to o „oceňování nemovitostí“ a s tím související studium. V roce 2015 jsem se více zaměřil na realitní poradenství a reklamní činost.

Nyní se ukáže jak se mé dosavadní znalosti a dovednosti uplatní, kde mým cílem dobře pracovat a mít spokojené klienty.

Komplexnost
Komplexnost
Přidanou hodnotou je i zaměření na realitní činnost, odhady nemovitostí, které jsou součástí financování a vše je propojené. Proto se o Vás dokážeme postarat komplexně, ale i pouze v jednom konkrétním odvětví podle Vašich potřeb.